Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola

Škola

Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem poskytuje vzdělávání ve střední odborné škole v maturitních a učňovských oborech. Poskytujeme denní prezenční formu studia, v ojedinělých případech i v kombinované formě studia.

Škola se nachází v centru města Bystřice nad Pernštejnem v blízké dostupnosti hromadné dopravy jak autobusem, tak i vlakem. Sídlíme v rozsáhlém areálu školy, ve kterém se nachází hlavní budova školy, Domov mládeže, dílenský prostor svářečské školy a školní garáže. V areálu školy je park, ovocná zahrada a multifunkční hřiště s umělým povrchem a umělým osvětlením. Součástí areálu školy je i vlastní jídelna s kuchyní nacházející se v přízemí Domova mládeže. Další součástí školy je dílenské pracoviště učňovských oborů v ulici Kulturní 401.

Škola je moderním pracovištěm s kvalitním vybavením a dobrým sociálním zázemím. Dostupná kapacita školy přesahuje 600 studentů.