Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Projekty > ERASMUS+ 2019 úspěšně ukončen

ERASMUS+ 2019 úspěšně ukončenNa podzim minulého roku se za složitých pandemických podmínek vypravilo deset studentů Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem do zahraničí na zkušenou. Už podruhé jsme se studenty vycestovali v rámci projektu ERASMUS+ na 21 dnů dlouhou stáž na biofarmu a penzion Cascina Santa Brera v Miláně. Během stáže si studenti vyzkoušeli nejenom život mimo svůj domov, ale také různé nové dovednosti, nabyli nové znalosti, navštívili zajímavá místa a používali dnes tak nezbytnou angličtinu. Za svoji účast byli naši studenti v zahraničí pochváleni, stejně tak jako jsme je pochválili i za prezentaci svých výsledků spolužákům u nás ve škole. Prezentaci jsme připravili, aby se o možnostech stáží dozvěděli i ostatní studenti, a především, aby se jim lépe rozhodovalo o vlastní účasti na další stáži, která je připravována na letošní jaro. Dalších deset studentů se vypraví na zahraniční cestu za poznáním.

Děkujeme našim partnerům za podporu v projektu ERASMUS+ a zároveň i samotnému ERASMUS+ za poskytnutí příležitostí pro naše studenty. Již dnes připravujeme nové žádosti pro naše budoucí žáky!

Tomáš Krejčí, Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem