Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výměnný pobyt studentů z Bystřice

Výměnný pobyt studentů z BystřiceDatum konání:
28.5.2024
Datum ukončení:
29.5.2024

Koncem května se studenti 1.AP vydali na dvoudenní výměnný pobyt do Ledče nad Sázavou, který i přes rozmary počasí přinesl plno nezapomenutelných zážitků.

První den začal trochu nevlídně – v Ledči nás přivítal déšť. Ale kdo by se nechal odradit kapkami vody, když před námi bylo tolik dobrodružství. Nejprve jsme navštívili místní střední školu, kde nás čekalo přivítání a seznámení s tamějšími studenty. Poté následovalo fotbalové klání. I když venku pršelo, uvnitř haly panovala soutěživá atmosféra. Jelikož se počasí neumoudřilo ani v odpoledních hodinách, navštívili studenti expozice ledečského hradu. Večer byl věnován zábavě – bowlingové koule se kutálely po dráze i mimo ni.

Druhý den nás přivítal úplně jiným počasím. Slunce svítilo, obloha byla bez mráčku a teplota stoupala. Tedy ideální podmínky pro výlet do přírody! Vydali jsme se na Stvořidla, kde nás okouzlily krásy řeky Sázavy. Sluneční paprsky se třpytily na vodní hladině a příroda kolem jen zářila.

Výměnný pobyt byl nejen příležitostí poznat nové přátele a krásy jiného města, ale také ukázkou toho, že i když nám počasí někdy nepřeje, společné zážitky a dobrá nálada vždy zvítězí. Odnesli jsme si spoustu vzpomínek a už teď se těšíme na další spolupráci.

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1