Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Soutěž Kovo junior

Soutěž Kovo juniorDatum konání:
6.3.2024
Datum ukončení:
7.3.2024

Ve dnech 6.–7. března 2024 proběhlo v Ledči nad Sázavou krajské kolo soutěže Kovo Junior 2024. Naši školu reprezentovali studenti druhého ročníku oboru opravář zemědělských strojů – Jakub Škarka a Vítek Smutka.

První den proběhla praktická část soutěže. Soutěžící měli 7,5 hodiny času, aby vyrobili zástrč dveří. Všichni využili daný čas na maximum, přesto nebyly některé výrobky na 100 % hotové. V této části obsadil Jakub Škarka se ziskem 420 bodů a 2. místo. Na 11. místě se umístil Vítek Smutka se ziskem 312 bodů.

Druhý den proběhla teoretická část soutěže. I zde si naši studenti vedli výborně. Výrazně si polepšil Vítek Smutka, který skončil se ziskem 141 bodů na 2. místě. Jakub Škarka dosáhl zisku 105 bodů a obsadil 5. místo. V celkovém umístění jsme zůstali těsně za „medailovými příčkami“. Krásné 4. místo získal Jakub Škarka. Výborně si vedl i Vítek Smutka, kterému připadla 7. příčka. V hodnocení družstev chlapci obsadili nádherné 3. místo se součtem 978 bodů. Oběma studentům náleží velká gratulace za příkladnou a úspěšnou reprezentaci naši školy. Hoši, děkujeme!

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1