Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Ideathon 2024

Ideathon 2024Ideathon je soutěž pro studenty středních škol. Studenti letos soutěží ve třech výzvách a to Učíme se hraním, Umělá inteligence ve škole Modrozelená infrastruktura a chytrá krajina. Na řešení mají 24 hodin.

Akce se koná na bystřiském Gymnázium a ubytování pro studenty a organizátory zajišťuje domov mládeže naší školy. Naši studenti si vybrali výzvu-Umělá inteligence ve škole. Do své prezentace si vybrali podtéma Neurodiverzita, ta zahrnuje všechny ty, jejichž neurologie funguje rozdílně, ať už důsledkem genetiky, nemoci, nehody, traumatu, nebo individuálního vývoje.

Ve svém projevu detailně zmínili, jak by AI využili v praxi ve školách. Děkujeme našim studentům ze 3. ročníku oboru Agropodnikání, za reprezentaci naší školy.Partnery Ideathonu jsou Microsoft CZ, Y Lands EDU, IP Polná, Chaloupky o.p.s., Alchemistr, město Bystřice nad Pernštejnem. Poděkovaní patří Janu Břížďálovi-radni kraje Vysočina, Josefu Klementovi-senátor za Žďársko, panu starostovi Martinu Horákovi a ředitelům obou středních škol panu Milanu Hanákovi a Miroslavu Novákovi. Našim studentům držíme pěsti a přejeme hodně štěstí.

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1