Slavnostní vyřazení žáků maturitních oborů Agropodnikání a Management služeb a cestovního ruchu proběhlo v důstojné atmosféře, která podtrhla význam jejich čtyřletého úsilí.
Absolventi tak symbolicky uzavřeli jednu etapu svého studia a otevírají dveře k novým příležitostem.
Všem přejeme hodně štěstí v dalším studiu, budoucím povolání i osobním životě.
Ať je vaše další cesta úspěšná, smysluplná a plná příležitostí, které dokážete využít naplno.
© 2026 Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO