Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Návštěva v Šahách

Návštěva v ŠaháchDatum konání:
6.6.2024
Datum ukončení:
7.6.2024

Naše škola se společně s bystřickými základními školami vydala na cestu do slovenského města Šahy, kde jsme navštívili spřátelenou Střední odbornou školu techniky a služeb. Návštěva se nesla v duchu přátelství, sportování a vzájemného poznávání. 

Jelikož tímto směrem nejezdíme každý den, využili jsme příležitosti prozkoumat zajímavá místa z naší cesty. Například na Dunaji nás ohromilo svou velikostí vodní dílo Gabčíkovo.  

Cílem naší cesty bylo spřátelené město Šahy, kde jsme se zúčastnili mezinárodního sportovního střetnutí. Předmětem soutěžení byly sportovní disciplíny jako stolní tenis, branný závod a fotbalový turnaj pro dívky i chlapce. Naše školní družstvo se statečně postavilo proti soupeřům a dosáhlo skvělých výsledků.  

Jsme hrdí na to, že jsme se celkově umístili na druhém místě ze sedmi zúčastněných škol! Ve stolním tenise jsme dokonce zvítězili.  

Kromě sportu jsme se také setkali s žáky a učiteli naší spřátelené školy. Vyměnili jsme si zkušenosti, tradice a poznali jsme slovenskou kulturu. Bylo to obohacující a inspirující setkání, které nám zůstane v paměti na dlouhou dobu. 

Takže, ať žije přátelství mezi školami a národy!

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1